вторник, 10 декабря 2024 г.

"Свої права, дитино, знай та про обов'язки не забувай" /онлайн-година/

 📅 10 грудня — День прав людини 🌍


Цей день нагадує нам про важливість дотримання прав кожної людини та про необхідність захисту тих, хто потребує підтримки. 💙 Ювенальна поліція України щодня працює для забезпечення прав дітей, їх безпеки та добробуту.

Дітям та їхнім батькам важливо знати, що у складних ситуаціях завжди є до кого звернутися:

📞 Національна гаряча лінія для дітей та молоді: 116 111

📞 Гаряча лінія для постраждалих від насильства: 15 47

📞 Національна поліція України: 102

👮‍♀️ Ми закликаємо кожного: не мовчіть, якщо стали свідком порушення прав людини або якщо вам потрібна допомога.

Пам’ятайте, що кожен має право на гідність, безпеку та захист!






суббота, 7 декабря 2024 г.

"Хустку одягаю -перемогу закликаю!" /флешмоб/

Всесвітній день української хустки – це не просто свято, а символ національної єдності та відродження традицій. Одягаючи українську хустку, ми підкреслюємо свою приналежність до українського народу і беремо участь у збереженні нашої культурної спадщини.❤️








 

пятница, 6 декабря 2024 г.

"Святий Миколай, до нас у гості завітай!" /свято/

                                                        Вітаємо  з Днем Святого Миколая! 

У цей казковий і теплий день нехай кожен з нас стане чарівником, як Святий Миколай. Подаруймо частинку своєї турботи, радості та підтримки тим, хто цього найбільше потребує. Ми повинні робити все задля того, аби всі українські діти жили під мирним небом, були здорові та щасливі. Нехай, незважаючи на війну та складні часи, маленькі українці відчують справжні сімейні цінності та любов.

    Нехай святий Миколай надихне на добрі вчинки і справи. У цей світлий, особливий для всіх  день хочу побажати всім вам, перш за все, здоров’я, а також добробуту і злагоди, віри в краще, миру й перемоги.

Разом творимо дива, даруємо тепло і наближаємо перемогу!

Зі святом! Нехай у ваших домівках завжди буде злагода, затишок і мир! 






четверг, 5 декабря 2024 г.

"ЗСУ -це гордість, слава й міць країни" /онлайн година спілкування/

 Шановні військовослужбовці, військовозобов’язані, працівники та ветерани Збройних Сил України! 


     Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

 Щиро бажаємо вам міцності духу, відваги і сміливості у боротьбі із російським агресором, удачі на полі бою, нехай Бог береже вас на цьому важкому і небезпечному шляху визвольної війни. Повертайтесь живими і неушкодженими додому!

Наша довічна шана усім полеглим Героям! 

Нехай скоріше небо над Україною стане  мирним, а наша земля — вільною!

Разом ми переможемо!

Слава Україні! Героям слава!



среда, 4 декабря 2024 г.

"Волонтери - люди доброї волі" /інформаційна хвилинка/



 


                                                         З Міжнародним Днем волонтера!

     Міжнародний День волонтера щорічно відзначають 5 грудня.  У цей день дякуємо всім, хто щоденно дарує своє тепло, час та сили для допомоги іншим.

         В Україні з початку російського вторгнення це свято набуло особливого значення, адже саме волонтери стали справжніми Героями!

          Під час повномасштабної війни волонтери, часто ризикуючи життям, допомагають українським військовим і цивільним. Нині волонтером став фактично кожен українець.

            Дякуємо кожному волонтеру та волонтерці за важку та віддану працю. Ви є містком між людьми, які хочуть допомогти, та людьми, які потребують допомоги. Дякуємо за те, що вам ніколи не байдуже. Дякуємо, що знаходите в собі сили та наближаєте нашу Перемогу. Бо кожна зв’язана шкарпетка, банка домашньої консервації чи дитячий малюнок мотивують наших захисників та захисниць. А ми обов’язково переможемо! Вітаємо вас, волонтери, і дякуємо вам за тепло ваших сердець!






понедельник, 2 декабря 2024 г.

"Не втрачай надію" /онлайн година спілкування/

 



     3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Це важливий час, коли ми, як суспільство, можемо об'єднати свої зусилля та приділити увагу тим, хто проживає з фізичними обмеженнями, підтримати їх і визнати їхні досягнення.

      Особи з обмеженими можливостями вражають нас своєю силою духу і цілеспрямованістю. Їх успіхи в різних сферах, таких як спорт, наука та громадське життя, свідчать про те, що вони здатні досягти великих висот. Це важливе нагадування для нас, що кожна людина має потенціал та можливості для самореалізації.

       Варто пам'ятати, що, попри їхні досягнення, ці люди часто зустрічаються з численними викликами в щоденному житті. Саме тому важливо виявляти їм підтримку та допомагати долати перешкоди та сприяти створенню суспільства, де кожна особа може відчувати себе повноцінною. Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми під мирним небом України!

2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства /інформаційна хвилинка/

 

У рамках проведення акції «16 днів проти насильства»



    Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В Україні документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

    Ми звикли вважати, що рабство залишилося в далекому минулому людства. Але, на жаль, це жахливе явище існує й у сучасному світі. Хоч рабство вважається одним з найтяжчих видів приниження людської гідності та всюди є забороненим, мільйони людей продовжують жити як раби або в умовах, що наближені до рабських. Рабством на сьогоднішній день вважається примусова та дитяча праця, примусові шлюби, сексуальна експлуатація, торгівля людьми, залучення дітей до участі в збройних конфліктах.

    Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600 – 800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють. Торгівля людьми може відбуватись у різних формах.

    Будьте уважні та обережні, навіть тоді, коли пропозиції щодо працевлаштування надходять від знайомих і навіть близьких людей!

    У Міжнародний день боротьби з рабством, ми ще раз хочемо нагадати, що жертвою сучасного рабства і торгівлі людьми може стати кожен, неважливо якого віку, віросповідання, чи статі. Убережіть себе та своїх близьких, будьте проінформовані.


Корисні контакти

    Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0-800-505-501 (зі стаціонарних) з мобільних 527 безкоштовно.

    Гаряча лінія МЗС України для громадян України, які опинились у надзвичайних ситуаціях за кордоном: (044) 238-16-57.

    Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми Національної поліції України: (044 374-37-85) пн-сб. з 9.00-18.00.

    У екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатися на гарячу лінія Укрбюро Інтерполу: 044-256-12-53 (цілодобово)

    В Україні та закордоном працює організація А21, яка займається протидією торгівлі людьми. Тел. в Україні: 15-47.

    Громадська організація «Ла Страда-Україна» працює для забезпечення прав дітей та протидії торгівлі людьми. Тел. в Україні: 116 123 (з мобільних).