вторник, 19 ноября 2024 г.

"1000 днів незламності" /година спілкування/

 


Сьогодні, 1000-й день повномасштабної війни, розв'язаної росією проти України. Ця дата — не просто цифра, а символ незламності українського народу. За цей час Україна пережила безліч втрат, але також продемонструвала неймовірну стійкість і єдність.

Міста, які стали епіцентрами боротьби, зруйновані, але не зламалися. Буча, Ірпінь, Маріуполь — вони стали символами мужності та боротьби за свободу. Українські військові та цивільні щодня демонструють героїзм, а світова спільнота продовжує підтримувати боротьбу України за незалежність.

1000 днів війни — це тисячі історій втрат і надії, але також це історія незламної волі та відданості своїй країні. Україна вистояла і буде боротися доти, поки не здобуде перемогу.

Перегляд презентації "1000 днів війни"  /https://naurok.com.ua/vihovniy-zahid-na-temu-1000-dniv-viyni-434226.html/

Драчевська Анастасія написала есе на конкурс "1000 днів. Моя історія"



пятница, 15 ноября 2024 г.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;



  Проведено бесіди з батьками учнів та акцентувала увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

среда, 13 ноября 2024 г.

"Безпека на дорогах в умовах воєнного стану" /інформаційна хвилинка/



 

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.

Дорожньо-транспортний травматизм, за даними ВООЗ, є однією з найбільших світових проблем охорони здоров’я. Травмуються або отримують каліцтва щодня понад тисячі осіб. Ризик загинути внаслідок ДТП різниться в різних країнах, проте 70% припадає на країни з низьким та середнім рівнем доходу.

 

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.


понедельник, 4 ноября 2024 г.

Пожежна безпека в осінньо-зимовий період /інформаційна хвилинка/

 



Щороку з настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовим приладами, а також при експлуатації пічного опалення.

Щоб не трапилося біди у вашій оселі, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимог пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів. 

Слід вчасно проводити ревізію електромережі, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади. Категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електричні проводи шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів. Йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати ввімкненими електроприлади, що працюють в режимі очікування. 

Шановні громадяни будьте обачливими та пам’ятайте, що від цих порад залежить Ваше життя!