четверг, 28 ноября 2024 г.

"Вибір професії- професійне майбутнє"

 


Зустріч зі старшим інспектором з кадрової роботи відділення поліції №2 м.Вільнянськ Дороговою В.В.,яка повідала випускникам всі особливості роботи поліцейського та умови вступу до вищих навчальних закладів для здобуття зазначеної професії.

Захід було проведено з метою профорієнтації.



Цікава, сучасна, креативна цифровізована зустріч відбулася з ГО "Змінотворці"
Учнів вчили критично оцінювати ситуації, свої можливості,аналізувати та правильно робити свій вибір.








среда, 27 ноября 2024 г.

Виховна година з профорієнтації "Крок до успіху"

Відбулася онлайн-зустріч з представницею ДНЗ "Вище професійне училище "Моторобудівник" Анною Алімовою

Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. 

📌 Топ-10 професій за кількістю наявних пропозицій роботи на «Єдиному порталі вакансій», створеного Державною службою зайнятості у співпраці з провідними українськими сайтами з пошуку роботи, виглядає так:

✅ продавець — 21 тис. вакансій; 
✅ водій — 9 тис. вакансій; 
✅ кухар — 6 тис. вакансій;  
✅ інженер — 6 тис. вакансій;  
✅ бухгалтер — 6 тис. вакансій;  
✅ фахівець — 5 тис. вакансій; 
✅ вантажник — 5 тис. вакансій; 
✅ лікар — 4 тис. вакансій; 
✅ бариста — 3 тис. вакансій;  
✅ швачка — 3 тис. вакансій.




понедельник, 25 ноября 2024 г.

"Моє життя без насильства" /онлайн-година/

 


🫂Сьогодні стартувала міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Домашнє насильство має багато форм — фізичне, психологічне, економічне, сексуальне — і жодна з них не може бути виправданою. 

📊За 10 місяців цього року 5% усіх звернень до поліції стосувалися домашнього насильства, тоді як за фактами ДТП без потерпілих — лише 3,1%. 

Від усіх звернень про домашнє насильство у 58,5% поліцейські виносили термінові заборонні приписи для припинення та запобігання насильству. Тоді як у 2021 році цей показник був лише 15,4%. 

🚓В Україні функціонує 61 мобільна група з протидії домашнього насильства. Поліцейські мають спеціальну підготовку та надають необхідну медичну, психологічну та правничу допомогу.

У межах інформаційної кампанії ми розповімо про те, як розпізнати насильство, чому важливо не мовчати та як отримати підтримку. 

❕Не мовчіть, не терпіть, не залишайтеся осторонь. Якщо ви стали свідком або потребуєте допомоги — звертайтесь до поліції за номером 102.

суббота, 23 ноября 2024 г.

"Голодомор-1932-1933років: без права на забуття"

 


23 листопада у всіх великих і маленьких містечках нашої держави вшанували мільйони загиблих від штучних голодів, які стали трагічною сторінкою в історії  України.   Церемонія супроводжувалася хвилиною мовчання та символічним запаленням свічок пам’яті. Присутні згадували події 1932–1933 років, коли радянська влада навмисно організувала геноцид українського народу, а також масові штучні голоди 1921–1923 і 1946–1947 років.  .

         В умовах повномасштабної війни один із ключових способів  вшанувати пам’ять убитих голодом – долучитися до акції «Запали свічку» та засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися. Закликаємо 23 листопада, о 16:00, долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання і запалити на своєму вікні свічку пам’яті. Нехай пам’ять про усіх невинних жертв Голодомору згуртує нас, додасть нам мудрості і наснаги на благо світлого майбутнього та зміцнення держави.



четверг, 21 ноября 2024 г.

"Нація нескорених" /єдина година/

 


21 листопада 2024 року Україна відзначає одинадцяту річницю початку масових акцій громадського протесту, що відбулись під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року).

Згадуючи про події Революції Гідності, ми маємо завжди пам’ятати, що за Свободу і Гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців, волонтерів та мирних громадян.
В День Гідності та Свободи ми дякуємо всім захисникам і захисницям України та вшановуємо подвиг і мужність Героїв, які ціною власного життя і зараз виборюють мирне майбутнє.
Наша сила у єдності! Ми, українці, – нація нескорених, сильних, вольових борців за справедливість і свободу. Слава Україні!








вторник, 19 ноября 2024 г.

"1000 днів незламності" /година спілкування/

 


Сьогодні, 1000-й день повномасштабної війни, розв'язаної росією проти України. Ця дата — не просто цифра, а символ незламності українського народу. За цей час Україна пережила безліч втрат, але також продемонструвала неймовірну стійкість і єдність.

Міста, які стали епіцентрами боротьби, зруйновані, але не зламалися. Буча, Ірпінь, Маріуполь — вони стали символами мужності та боротьби за свободу. Українські військові та цивільні щодня демонструють героїзм, а світова спільнота продовжує підтримувати боротьбу України за незалежність.

1000 днів війни — це тисячі історій втрат і надії, але також це історія незламної волі та відданості своїй країні. Україна вистояла і буде боротися доти, поки не здобуде перемогу.

Перегляд презентації "1000 днів війни"  /https://naurok.com.ua/vihovniy-zahid-na-temu-1000-dniv-viyni-434226.html/

Драчевська Анастасія написала есе на конкурс "1000 днів. Моя історія"

Участь у заході "Відлік незламності: 1000 днів на шляху до перемоги"








пятница, 15 ноября 2024 г.

Єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;



  Проведено бесіди з батьками учнів та акцентувала увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки.

среда, 13 ноября 2024 г.

"Безпека на дорогах в умовах воєнного стану" /інформаційна хвилинка/



 

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш.

Дорожньо-транспортний травматизм, за даними ВООЗ, є однією з найбільших світових проблем охорони здоров’я. Травмуються або отримують каліцтва щодня понад тисячі осіб. Ризик загинути внаслідок ДТП різниться в різних країнах, проте 70% припадає на країни з низьким та середнім рівнем доходу.

 

Щороку, за різними статистичними даними, Україна втрачає в дорожньо-транспортних пригодах понад 3 тисячі своїх громадян, понад 30 тисяч травмуються. Основні причини ДТП із загиблими та травмованими: перевищення безпечної та встановленої швидкості руху; порушення правил маневрування; порушення правил проїзду перехресть; порушення правил проїзду пішохідних переходів; недотримання дистанції.


понедельник, 4 ноября 2024 г.

Пожежна безпека в осінньо-зимовий період /інформаційна хвилинка/

 



Щороку з настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовим приладами, а також при експлуатації пічного опалення.

Щоб не трапилося біди у вашій оселі, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимог пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів. 

Слід вчасно проводити ревізію електромережі, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади. Категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електричні проводи шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів. Йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати ввімкненими електроприлади, що працюють в режимі очікування. 

Шановні громадяни будьте обачливими та пам’ятайте, що від цих порад залежить Ваше життя!