четверг, 16 ноября 2017 г.

Єдина виховна година до дня толерантності

Звичайно до теми толерантності ми намагаємося привчати учнів з малечку. Тому ми вже можемо спілкуватися з учнями в формі діалогу, дискусії.
Переглянули презентацію про значення толерантності в нашому суспільстві.

вторник, 14 ноября 2017 г.

До дня української писемності та мови

  Наші дівчата взяли участь у шкільному фестивалі  "Мова у нас єдина і пісня у нас солов*їна"
З піснею "Це моя Україна" -нагороджені в номінації "Співучі українці"


Нагороду дівчат отримав командир класу Наволоцький Назар

вторник, 7 ноября 2017 г.

Відкритий виховний захід

   Вперше в нашій школі пройшов виховний захід присвячений Всесвітньому дню яблук "Богатирські яблука".«Яблука доспіли, яблука червоні!»- відомі усім слова Максима Рильського. Саме вони нагадують нам про прихід золотої осені та її дари людині. А чи добре діти знають яблука? Чому цей фрукт називають чарівним?
 Я і мої гості допомогли  відповісти на це питання.




Учні дізналися про яблуню і яблука в різних властивостях (з точки зору фізики, біології, географії, історії). Цікаві конкурси до вподоби дітям.

понедельник, 6 ноября 2017 г.

запрошення на батьківькі збори

   
Шановні батьки!
Запрошую Вас на загальношкільні батьківські збори, які відбудуться 08.11.2017р., о 13.30 год.

четверг, 2 ноября 2017 г.

Єдина виховна година

До 100-річчя Української революції в 7-ому класі була проведена виховна година
"Українська революція в історії нашого краю".
Українська революція 1917-1921 років – це національно-визвольна боротьба українського народу за незалежність та створення власної держави. Її очолила Українська Центральна Рада, що стала представницьким органом українських демократичних сил. Хоча революція не досягла своєї мети, вона започаткувала процес формування модерної української нації та відновила традицію українського державотворення. Виховна година розкриває хід революційних подій в нашому краї на Гуляйпільщині, показує участь в них різних верств населення. Особливої уваги заслуговує участь у подіях нашого земляка Нестора Махна.

Я сама була на екскурсії в музеї "Батька Махна" і з-за доволенням  показала фотоальбом.


§Махновський рух — збройна боротьба українських повстанських селянсько-анархістських формувань у 1918–1921 роках під час Громадянської війни під керівництвом Нестора Махна.
§1 вересня 1919 року, після переформування, вела збройну боротьбу проти австро-угорської та німецької окупаційних армій, Гетьманату, Директорії, білогвардійців, окупаційних військ Радянської Росії.